YΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ – ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

  • Τοποθεσία :
  • Μισθό:
    Διαπραγματεύσιμη
  • Τύπος εργασίας:
    Πλήρη Απασχόληση
  • Δημοσιεύτηκε:
    2 εβδομάδες ago
  • Κατηγορία:
    Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου
  • Προθεσμία:
    05/04/2034

Η Aegean Fresko δραστηριοποιείται στο εμπόριο τροφίμων και τις τροφοδοσίες επιχειρήσεων μαζικής εστίασης και ξενοδοχειακών μονάδων στη Νάξο.

Αναζητάει άτομα για το τηλεφωνικό κέντρο και το γραφείο κίνησης.

Αρμοδιότητες:

  1. Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων.
  2. Εξυπηρέτηση πελατών.
  3. Έκδοση και καταχώρηση παραστατικών τιμολόγησης.

Απαραίτητα προσόντα:

  1. Προϋπηρεσία σε θέση γραφείου (όχι απαραίτητα με ίδιες αρμοδιότητες)
  2. Άνεση στη χρήση Ηλεκτρονικών υπολογιστών
  3. Απολυτήριο Λυκείου

Το ωράριο είναι συνεχές 8:00- 16:00 Δευτέρα έως Σάββατο.

Παροχές:

  • Καλές μηνιαίες απολαβές
  • Μειωμένο ωράριο στους χειμερινούς μήνες
  • Επιπλέον ημέρες αδείας μετ’ αποδοχών

Μπορείτε να αποστείλετε τα βιογραφικά σας έως 30/4/24 στο:

Info@aegeanfresko.gr

Πληροφορίες:

2285023000

6985126170

Τοποθεσία