Πωλητής, Χρωματοπωλείο, Σέριφος, Ν. Κυκλάδων

Η MANDYNAMIC είναι η μεγαλύτερη αμιγώς ελληνική εταιρεία προσωρινής απασχόλησης, που εξειδικεύεται στα πεδία της αναζήτησης και της εκμίσθωσης προσωπικού. Στην πολυετή λειτουργία της, η εταιρεία έχει εξυπηρετήσει αποτελεσματικά περισσότερες από 3.000 επιχειρήσεις και έχει διαθέσει πάνω από 45.000 εργαζόμενους. Το έμπειρο προσωπικό της σε Αθήνα και Έδεσσα και το διευρυμένο δίκτυό της καλύπτουν όλη την Ελλάδα και όλους τους κλάδους εργασίας.

Η MANDYNAMIC αναζητά Πωλητή  για Χρωματοπωλείο στην Σέριφο Ν. Κυκλάδων.

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Προετοιμασία παραγγελιών προς πελάτες και τιμολόγηση αυτών.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη επιχείρηση
  • Κατοχή διπλώματος οδήγησης
  • Γνώση αγγλικών
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Kαλή φυσική κατάσταση

Παροχές:

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Διαμονή
  • Πλήρης απασχόληση

Γραφείο Ευρέσεως εργασίας

Διεύθυνση: 1)25ης Μαρτίου & Τσιμισκή 13, Έδεσσα, Πέλλα
2)Λεωφόρος Συγγρού 332, Καλλιθέα, Αττική, 17673
Τηλ: (+30) 2114 141000 (+30) 2381 100600
Δευτέρα – Παρασκευή 08:00π.μ. – 16:00μ.μ.
email: hr@mandynamic.gr

Τοποθεσία