Οδηγός για Transfer & Tour

  • Τοποθεσία :
  • Μισθό:
    Διαπραγματεύσιμη
  • Τύπος εργασίας:
    Σεζόν
  • Δημοσιεύτηκε:
    4 μήνες ago
  • Κατηγορία:
    Μεταφορές - Αποθήκη, Οδηγοί, Τουρισμός - Ξενοδοχεία
  • Προθεσμία:
    26/01/2034

To Liana Beach Hotel & Spa βρίσκεται σε αναζήτηση ενός οδηγού για την παροχή υπηρεσιών μεταφοράς και τουριστικών εκδρομών. Αν είστε ενθουσιώδης, εξυπηρετικός και έχετε υψηλό πνεύμα εξυπηρέτησης προς τους πελάτες, ίσως είστε ακριβώς αυτό που ψάχνουμε.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Έγκυρο Δίπλωμα Οδήγησης
  • Εμπειρία στη μεταφορά πελατών
  • Γνώση των τοπικών αξιοθέατων και τουριστικών προορισμών
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Γνώση Αγγλικών

Καθήκοντα:

  • Μεταφορά πελατών με ασφάλεια και άνεση
  • Οργάνωση και παροχή τουριστικών εκδρομών
  • Παροχή πληροφοριών σχετικά με τους τοπικούς προορισμούς
  • Συντήρηση του οχήματος

Προσφέρουμε:

  • Εργασία απο Απρίλιου έως Νοέμβριο
  • Διατροφή
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας & ασφάλιση
  • Φιλικό και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο info@lianahotel.com ή να καλέσουν στο 6980914054

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας!

Τοποθεσία