ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

  • Τοποθεσία :
  • Μισθό:
    Διαπραγματεύσιμη
  • Τύπος εργασίας:
    Σεζόν
  • Δημοσιεύτηκε:
    2 μήνες ago
  • Κατηγορία:
    Καθαρίστριες, Καμαριέρα, Οικιακοί Βοηθοί, Υπηρεσίες Καθαριότητας
  • Προθεσμία:
    13/03/2034

Ξενοδοχείο στο Καστράκι Νάξου αναζητά καμαριέρα για την καλοκαιρινή σεζόν από 15/5/24  έως 10/10/24.

Καθήκοντα

  • Καθαρισμός των δωματίων και των κοινόχρηστων χώρων
  • Αλλαγή σεντονιών, πετσετών και εφοδιασμού δωματίων
  • Απογραφή λινών και amenities των δωματίων
  • Οργάνωση των χώρων αποθήκευσης των λινών ειδών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • Ευγένεια και επαγγελματισμός και διακριτική συμπεριφορά
  • Συνέπεια, καλή διαχείριση χρόνου, προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές:

  • Δυναμικό, φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Υψηλές απολαβές και επιπλέον παροχές (bonus κλπ)
  • Πλήρης ασφάλιση, επιδόματα, δώρα
  • Προοπτική για μόνιμη συνεργασία

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 698 6852542

Βιογραφικά: info@dolphinkastraki.gr

Τοποθεσία