Γραμματεία – Τηλεφωνική εξυπηρέτηση

Η Aegean Fresko αναζητά Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών & Γραμματειακής Υποστήριξης στη Νάξο

Η Aegean Fresko, μια δυναμική εταιρεία στον τομέα του εμπορίου τροφίμων στη Νάξο, αναζητά ένα δυναμικό και εξυπηρετικό άτομο για να ενισχύσει την ομάδα μας. Το ιδανικό άτομο θα πρέπει να διαθέτει ανεπτυγμένες δεξιότητες επικοινωνίας και να είναι σε θέση να εργάζεται αυτόνομα και αποτελεσματικά.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών: Τηλεφωνική εξυπηρέτηση, παραγγελιοληψία και επίλυση τυχόν προβλημάτων.
  • Διαχείριση γραφείου: Οργάνωση και διαχείριση της καθημερινής λειτουργίας του γραφείου διακίνησης.
  • Συνεργασία: Συντονισμός με άλλα τμήματα της εταιρείας για την αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικές ικανότητες και προσανατολισμός στην επίλυση προβλημάτων
  • Επαγγελματισμός και ακρίβεια
  • Γνώση Η/Υ (MS Office)

Παροχές:

  • Μειωμένο ωράριο τους χειμερινούς μήνες
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική εξέλιξη σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Η θέση αφορά δωδεκάμηνη απασχόληση, πρωινό ωράριο με άμεση δυνατότητα έναρξης συνεργασίας.

Αν είσαι ένας άνθρωπος με θετική ενέργεια και θέλεις να εργαστείς σε μια εταιρεία που σέβεται τους συνεργάτες της, στείλε μας το βιογραφικό σου στο info@aegeanfresko.gr μέχρι τις 30/11/24.

Ελάτε να δημιουργήσουμε μαζί το μέλλον της Aegean Fresko!

Τοποθεσία